emailadres wachtwoord
emailadres wachtwoord
Onze School
Ouders
Leerlingen
Praktisch
Nieuws
Foto's Agenda

Het team

Het personeel van OBS De Vijverstee

Leden

Gerda Bieleveld

Gerda Bieleveld

Unit Directeur
g.bieleveld@stichingbaasis.nl
Geert Speelman

Geert Speelman

Unit Coƶrdinator
g.speelman@stichtingbaasis.nl
Aleid Saaltink

Aleid Saaltink

Intern begeleidster.
Aanwezig op donderdag en vrijdag (woensdag incidenteel)
a.saaltink@stichtingbaasis.nl
Irene Schuiling

Irene Schuiling

Leerkracht groep 8
i.schuiling@stichtingbaasis.nl
Resa Boersma

Resa Boersma

Leerkracht groep 8
r.boersma@stichtingbaasis.nl
Yvonne Makkinga

Yvonne Makkinga

Leerkracht groep 7
y.makkinga@stichtingbaasis.nl
Kim Rademaker

Kim Rademaker

Leerkracht groep 4/5
k.rademaker@stichtingbaasis.nl
Ank Greiner

Ank Greiner

Leerkracht groep 1 en 2
a.greiner@stichtingbaasis.nl
Paulien de Vries

Paulien de Vries

Leerkracht groep 6
p.devries@stichtingbaasis.nl
Johanna Weurding

Johanna Weurding

Leerkracht groep 0/1
j.weurding@stichtingbaasis.nl
Marian de Jong

Marian de Jong

Leerkracht groep 3
m.dejong@stichtingbaasis.nl
Annie Kaput

Annie Kaput

Leerkracht groep 3 en 6
a.kaput@stichtingbaasis.nl
Manon Koster

Manon Koster

Leerkracht groep 7 en 0/1
m.koster@stichtingbaasis.nl
Margriet Jasperse

Margriet Jasperse

Leerkracht groep 4/5
m.jasperse@stichtingbaasis.nl
Els Bremer

Els Bremer

Leerkracht groep 1/2
e.bremer@stichtingbaasis.nl
Reina van der Vliet

Reina van der Vliet

Conciƫrge op alle ochtenden
Marjolein Smulders

Marjolein Smulders

Onderwijsassistente
Hans Wolthuis

Hans Wolthuis

Vakleerkracht gymnastiek