emailadres wachtwoord
emailadres wachtwoord
Onze School
Ouders
Leerlingen
Praktisch
Nieuws
Foto's Agenda

Het team

Het personeel van OBS De Vijverstee

Leden

Gerda Bieleveld

Gerda Bieleveld

Unit Directeur
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdagmiddag.
g.bieleveld@stichingbaasis.nl
Geert Speelman

Geert Speelman

Unit Coƶrdinator
Aanwezig op woensdag en afroep.
g.speelman@stichtingbaasis.nl
Aleid Saaltink

Aleid Saaltink

Intern begeleidster.
Aanwezig op donderdag en vrijdag (woensdag incidenteel)
a.saaltink@stichtingbaasis.nl
Irene Schuiling

Irene Schuiling

Leerkracht groep 7
i.schuiling@stichtingbaasis.nl
Fenny Zandvoort

Fenny Zandvoort

Leerkracht groep 7
f.zandvoort@stichtingbaasis.nl
Yvonne Makkinga

Yvonne Makkinga

Leerkracht groep 8
y.makkinga@stichtingbaasis.nl
Kim Rademaker

Kim Rademaker

Leerkracht groep 6
k.rademaker@stichtingbaasis.nl
Ank Greiner

Ank Greiner

Leerkracht groep 1 en 2
a.greiner@stichtingbaasis.nl
Paulien de Vries

Paulien de Vries

Leerkracht groep 3/4 op maandag en vrijdag
en leerkracht groep 8 op woensdag en donderdag
p.devries@stichtingbaasis.nl
Johanna Weurding

Johanna Weurding

Leerkracht groep 0-1 op maandag, dinsdag en woensdag.
j.weurding@stichtingbaasis.nl
Marian de Jong

Marian de Jong

Leerkracht groep 1/ 2 op donderdag en vrijdag
en leerkracht groep 5 op maandag en dinsdag
m.dejong@stichtingbaasis.nl
Annie Kaput

Annie Kaput

Leerkracht groep 5 op woensdag, donderdag en vrijdag
a.kaput@stichtingbaasis.nl
Caroline Dieterman

Caroline Dieterman

Leerkracht groep 3/4 op dinsdag, woensdag en donderdag.
c.dieterman@stichtingbaasis.nl
Margriet Jasperse

Margriet Jasperse

Leerkracht groep 6 op maandag, dinsdag en woensdag.
m.jasperse@stichtingbaasis.nl
Els Bremer

Els Bremer

Leerkracht groep 0-1 en leerkracht RT
e.bremer@stichtingbaasis.nl
Hennie Klinkhamer

Hennie Klinkhamer

Leerkracht RT
h.klinkhamer@stichtingbaasis.nl
Reina vander Vliet

Reina vander Vliet

Conciƫrge op dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend