We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord
emailadres wachtwoord
Onze School
Ouders
Leerlingen
Praktisch
Nieuws
Foto's Video's Agenda

Het team

Het personeel van OBS De Vijverstee

Leden

Karen van Geffen

Karen van Geffen

Directeur
K.vangeffen@stichtingbaasis.nl
Geert Speelman

Geert Speelman

Unit Coördinator
g.speelman@stichtingbaasis.nl

Ingrid Bouma

Intern begeleidster.
Aanwezig op:
i.bouma@stichtingbaasis.nl
Irene Schuiling

Irene Schuiling

Leerkracht groep 8
Maandag, dinsdag, woensdag
i.schuiling@stichtingbaasis.nl
Resa Boersma

Resa Boersma

Leerkracht groep 8
Donderdag en vrijdag
r.boersma@stichtingbaasis.nl
Kim Rademaker

Kim Rademaker

Leerkracht groep 3/4
Maandag en dinsdag
k.rademaker@stichtingbaasis.nl
Yvonne Makkinga

Yvonne Makkinga

Leerkracht groep 6/7
Maandag, dinsdag en woensdag
y.makkinga@stichtingbaasis.nl
Paulien de Vries

Paulien de Vries

Leerkracht groep 4/5
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
p.devries@stichtingbaasis.nl
Manon Koster

Manon Koster

Leerkracht groep 1/2A
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
m.koster@stichtingbaasis.nl
Margriet Jasperse

Margriet Jasperse

Leerkracht groep 4/5
Dinsdag
Leerkracht groep 6/7
Donderdag en vrijdag
m.jasperse@stichtingbaasis.nl
Els Bremer

Els Bremer

Leerkracht groep 1/2 B
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.bremer@stichtingbaasis.nl
Marjolein Smulders

Marjolein Smulders

Onderwijsassistente
Maandag
Johanna Weurding

Johanna Weurding

Groep 3/4
Woensdag, donderdag, vrijdag
j.weurding@stichtingbaasis.nl
Roely Jans

Roely Jans

Onderwijsassistent
maandag, dinsdag, woensdag
r.jans@stichtingbaasis.nl