We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord
emailadres wachtwoord
Onze School
Ouders
Leerlingen
Praktisch
Nieuws
Foto's Video's Agenda

Het team

Het personeel van OBS De Vijverstee

Leden

Karen van Geffen

Karen van Geffen

Directeur
K.vangeffen@stichtingbaasis.nl

Renate de Grijs

Intern begeleider
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
r.degrijs@stichtingbaasis.nl
Yvonne Makkinga

Yvonne Makkinga

Leerkracht groep 7/8
Maandag, dinsdag en woensdag
y.makkinga@stichtingbaasis.nl

Marcel Meijer

Leerkracht groep 7/8
Donderdag en vrijdag
m.meijer@stichtingbaasis.nl
Margriet Jasperse

Margriet Jasperse

Leerkracht groep 5/6
Dinsdag, donderdag en vrijdag
m.jasperse@stichtingbaasis.nl

Karin Thijs

Groep 4/5 
Dinsdag

Groep 5/6
Maandag en woensdag
k.thijs@stichtingbaasis.nl
Paulien de Vries

Paulien de Vries

Leerkracht groep 4/5
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
p.devries@stichtingbaasis.nl
Roely Jans

Roely Jans

Ambulante zorg
Woensdag, donderdag en vrijdag

Leerkracht groep 3
Maandag en dinsdag
r.jans@stichtingbaasis.nl
Johanna Weurding

Johanna Weurding

Leerkracht groep 3
Woensdag, donderdag en vrijdag
j.weurding@stichtingbaasis.nl
Manon Bultstra-Koster

Manon Bultstra-Koster

Leerkracht groep 1/2A
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
m.koster@stichtingbaasis.nl
Els Bremer

Els Bremer

Leerkracht groep 1/2 B
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.bremer@stichtingbaasis.nl

Marjolein Smulders

Leerkrachtondersteuner
Maandag, dinsdag en donderdag
m.smulders@stichtingbaasis.nl

Monique Setz

Administratie
Maandag-, dinsdag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend
m.setz@stichtingbaasis.nl